Liitu meiega

Käimasolevad konkursid:

 

Otsime arhitekti – Täpsem info

Otsime KVJ inseneri – Täpsem info

Hea arhitekt, insener või juhtivkonstruktor!

 

Kas Sa sooviksid end teostada paindlikus töökeskkonnas, kus Sulle antakse piisavalt tegutsemisvabadust ja uusi väljakutseid,
samal ajal ka meeskonna toetust ja mitmekülgseid koolitusvõimalusi?
Võib olla oled mõelnud töölepingu asemel hoopis konsultandi rollis töötamise peale?

 

Meie juures on Sul vabadus valida endale sobivad projektid, tööaeg ja meetodid. Kuulud professionaalsesse tiimi, kes hindab sujuvat meeskonnatööd ja head huumorit.
Meie asendame pingutused väljakutsetega ja muudame igapäevatöö meeldivaks hobiks.

 

Kui sa tunned, et Sirkel & Malli eesmärgid ja ettevõtte kultuur
kõnetavad Sind ning sooviksid olla osa tiimist, siis võta meiega kindlasti ühendust!

janika@sma.ee 

Suurepärane tiim, nõudlikud kliendid ja väljakutset esitavad projektid 

Sirkel & Mall on asutatud 2005. aastal ja täna on meie meeskonnas 42 kõrgkvalifitseeritud spetsialisti. Me oleme pidevas arengus ja võtnud üheks aluseks Kaizeni põhimõtted, mille eesmärgiks on ettevõtte järjepidev parendamine. Ettevõtte struktuur on jätkusuutlikult üles ehitatud ja juhtimismeeteodiks on tasakaalus tulemuskaart, kus ettevõtte visioon ja strateegilised sihid on kooskõlas meeskonna isiklike eesmärkidega.

Meil on hea maine, tugevad väärtused, jätkusuutlik struktuur ja nutikad projektlahendused. Seeläbi on loodud tugev kliendibaas ja iga aastaga kasvatame ekspordimahtusid Skandinaavia turule.

Ei ole vahet, kas oled arhitekt, konstruktor või eriosade projekteerija – kui sa tunned, et võiksid kuuluda rahvusvahelise ettevõtte projektimeeskonda ja astuda karjääriredelil järgmise sammu, siis võta meiega ühendust cv@sma.ee!

Ühtehoidev ja motiveeritud meeskond!

Sirkel & Mall ootab oma meeskonda ambitsioonikaid insenere, kes tahavad elus korda saata suuri tegusid. Tähtis on loov mõistus ja teadmised. Meie suurim väärtus on meie meeskond ja meil ei ole kohta keskpärasusele. Meeskond, kes on Su ümber täna, määrab selle, kus ja kes oled Sina kümne aasta pärast.

Meie motivatsioonipaketti kuulub nii matkaautoga puhkuse veetmise võimalus, jõusaali kulude täielik katmine, erinevad põnevad ühisüritused ning igati toetav tiim.